Gezocht: jurist grondzaken

KMS Overheid zoekt namens de Provincie Friesland een Jurist Grondzaken vanaf 1 augustus tot 31 december 2013 voor 16 uur per week met kans op verlenging met 3×6 maanden.

Functie-inhoud:

  • Formulering van juridische kaders voor en de toepassing van grondbeleidsinstrumenten binnen projecten (onteigening, pachtovereenkomsten, ingebruikgevingen)
  • Het adviseren op gebied van samenwerkingsconstructies en de daarbij behorende
    entiteiten
  • Het adviseren van programma- en projectleiders welk juridisch product het
    meest toegesneden is op de geschetste situatie of problematiek
  • Het in de markt zetten van juridische producten en sturen van marktpartijen
  • Het grotendeels in regie verzorgen van vastgoedtransacties in de brede zin
    van het woord
  • Het zijn van vraagbaak voor andere teams en je directe grondzakencollega’s

Waar zijn wij naar op zoek?

We zoeken een jurist die het in zich heeft om in een dynamische omgeving
een bijdrage te leveren aan de professionele ontwikkeling van zowel de afdeling Grond en Vastgoed als de provincie als geheel.

Eisen:

  • Drie tot vijf jaar ervaring op gebied van vastgoedrecht, liefst bij een overheidsorganisatie
  • Afgeronde academische studie Nederlands recht
  • Aantoonbaar drie tot vijf jaar ervaring met juridische vraagstukken op het gebied van gebiedsontwikkeling.
  • Aantoonbare ervaring op het gebied van onteigening,  en Wet voorkeursrecht gemeenten
  • Aantoonbare ervaring met onderneming- en overeenkomstenrecht in relatie tot gebiedsontwikkelingen
  • Aantoonbare ervaring met het in de markt zetten van juridische producten en sturen van marktpartijen
  • Je voldoet aan de competenties: Doelgericht handelen, Netwerkvaardigheid,  Omgevingsbewustzijn, Oordeelsvorming, Organisatiesensitiviteit, Vertrouwen opbouwen, Visie, Zakelijk, Oplossingsgericht

Over KMS Overheid:

KMS Overheid is een detacheringsbureau voor hoger opgeleid personeel specifiek voor gemeenten. Niet alleen het detacheren van hoogopgeleid personeel is ons specialisme, maar ook interimmanagement en werving & selectie behoren tot onze activiteiten. KMS Overheid zet zich in om op een praktische en resultaatgerichte wijze een positieve ontwikkeling tot stand te brengen bij zowel mensen als in processen.

KMS Overheid maakt deel uit van de Holland Talent Group (www.hollandtalentgroup.com).

Reageren?

Bent u geïnteresseerd in bovenstaande functie? Mail dan uw CV inclusief twee referenties van vergelijkbare projecten aan:   vincent@kmsoverheid.nl  ! We nemen daarna snel contact met u op. Uiteraard kunt u ons ook bellen: 06-51581361  of  071-3030036.

Het CV bevat in ieder geval naam, contactgegevens, geboortedatum, genoten opleidingen incl. diploma wel of niet behaald (jaartal diploma), uiteraard uw relevante werkervaring, competenties, taalvaardigheden, overige vaardigheden.

We mogen u voorstellen tot uiterlijk 21 juni om 12.00 uur.

Omdat we daaraan voorafgaand wellicht nog een aantal keer contact zullen hebben om de laatste puntjes op de i te zetten, is het fijn om uw interesse zo vroeg mogelijk aan KMS Overheid kenbaar te maken.

Wilt u op de hoogte blijven van nieuws uit de markt en/ of vacatures van KMS Overheid? U kunt ons ook volgen op LinkedIn en Twitter.

Tot snel!

Advertentie
Dit bericht werd geplaatst in Vacatures en getagged met , , , , , , , , , , , , , . Maak dit favoriet permalink.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s